PrijemGalerijaRegistruj sePristupi
WEB SHOP PKS

Auti Clanova Foruma

Similar topics
Peugeot Club BIH

Delite | 

(306) Le Baron Rouge - Crveni Baron - Peugeot 306

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
vanja
A REAL'ROCK'N'ROLLA

Broj poruka : 1183
Godina : 29
Vozilo : Peugeot 406 1.8 karavan
Datum upisa : 28.02.2010

PočaljiNaslov: Re: (306) Le Baron Rouge - Crveni Baron - Peugeot 306   1st Septembar 2010, 16:41

mnogo dobar auto ima da bude do j.ja, samo se mani te rucice menjaca to mi nikako ne ide ali opet o ukusima ne vredi raspravljati Smile
Nazad na vrh Ići dole
esseker

Broj poruka : 38
Godina : 43
Vozilo : Peugeot 306 1.4 St. Tropez - Le Baron Rouge
Datum upisa : 16.01.2010

PočaljiNaslov: Re: (306) Le Baron Rouge - Crveni Baron - Peugeot 306   11th Oktobar 2010, 11:41

evo novih vijesti, malo sam sarafio u medjuvremenu..

zbog posla, 10 i 12 satnih smjena ne stignem puno raditi na autu, pa uglavnom stoji na parkingu, a u medjuvremenu je poceo pucati prozirni lak na nekoliko mjesta to ce se morati sanirati uskoro

ali najvjerovatnije je da cu poceti skupljati za bojanje auta pa ce se usput odraditi i cijela limarija na autu za clean look! a to znaci skidanje lajsni, micanje brava (kvake ostaju), micanje i ravnanje svih neravnina i sirenje rubnjaka da mogu stati BBS felne!

zasad, sto zbog vremena sto zbog para, ogranicili smo se na druge stvari.

zamijenjena brtva glave i rijesen problem pa Baron vise ne mijesa ulje i vodu i ne ispusta vodu! sada je opet milina za voziti, narocito kada se ulije 100ka sa OMVa Twisted Evil u kombinaciji sa quickshiftom ide brutala Twisted Evil

M3 retrovizore, za koje znam da su selo, smo obojali u mat crnu da budu sto manje uocljivi i stavio sam ih nazad na auto, a u medjuvremenu trazim nove retrovizore koji ce ici na Barona, trazim neke originalne retro/oldschool retrovizore - oldschool rulz!

evo jedna slika od jucer, dok smo bojali retrovizore kolega Looka-zg slikao Barona u radovima!

sto se stavljanja lipa na branik tice, lip je sarafljen na branik na sto vise moguce mjesta, a i sarafljen je zato da se u slucaju potrebe moze skinuti, jer lip je dosta debeo a auto nizak pa sa lipom ne prolazim onaj greben na tehnickom!

sam lip lijepo nasjeda na branik, jer ima kao vodilicu, a branik na dnu ima mjesto za vodilicu tako da vodilica odn zub na lipu sjeda u branik kao da je original, potrebno je samo sredinu pogoditi a i to nije nikakav problem jer zubci na lipu i mjesta za zubce na braniku pomazu kod odredjivanja sredine!

sto se rucice mjenjaca tice, to ce biti samo za show, ne brinite! Very Happy original rucica je jos gore, iako trazim neku oldschool rucicu mjenjaca da upotpunim oldschool look!

takodjer trazim mali sportski drveni volan i glavu za 306 pa ako netko zna da ima??

slijedece na auto idu pragovi, tapaciram unutrasnjost nanovo u drugu boju Very Happy Very Happy Very Happy ovoga puta svijetlo smedju, ide osvjetljenje kabine - provlacit ce se zice na puuno mjesta, instrument tabla ce se raditi, a nadam se i BBS felge konacno!
zavrsna kombinacija - clean look sa oldschool/retro feelingom!

jos nesto: trazim prednji branik peugeot 306 godina 2000, model sa okruglim maglenkama! moze rabljeni a moze i pokidani pa cu ga popraviti, nije uopce vazno, samo da ga nabavim, ako netko zna gdje ima, ja dolazim po njega!!

Nazad na vrh Ići dole
esseker

Broj poruka : 38
Godina : 43
Vozilo : Peugeot 306 1.4 St. Tropez - Le Baron Rouge
Datum upisa : 16.01.2010

PočaljiNaslov: Re: (306) Le Baron Rouge - Crveni Baron - Peugeot 306   11th Oktobar 2010, 11:59

upute za tapaciranje - imam negdje upute pa stavim cim budem imao vremena!

uglavnom evo slika da vidite 306 sa BBS felnama, ovako nekako ce izgledati moj kada ga zavrsim, ali u Baronsko Crvenoj!

ovaj 306 nema original pragove i ima plasticaren zadnji branik, ali ovo je da dobijete ideju kako ce izgledati felne na autu!

usput imam jos slika dobro sredjenih clean look peugeota na mom styling forumu www.styled-hr.com u galeriji slika Peugeot finest! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: (306) Le Baron Rouge - Crveni Baron - Peugeot 306   

Nazad na vrh Ići dole

(306) Le Baron Rouge - Crveni Baron - Peugeot 306
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» (306) Le Baron Rouge - Crveni Baron - Peugeot 306
» (307) Peugeot 307 1.4 b
» (307) Peugeot 307 2.0hdi 66kw